«Хто кому головний на колі?»

Вдовиченко Олена

Вдовиченко Олена

Керівник проекту

Вам також може сподобатися...

14 Responses

 1. Юрій сказав:

  Поліція нехай вчиться, про те що це виїзд з приватної тереторії, водій який приїхав зі Львова не знає 😀 А не схемі кільця – це другорядна дорога. І перешкода справа відповідно. Набрали по оголошенню знавців ПДР😀😀😀

  • Юра сказав:

   Згідно п. 1.10 ПДР України: прилегла територія — територія, що прилягає до краю проїзної частини та не призначена для наскрізного проїзду, а лише для в’їзду до дворів, на стоянки, автозаправні станції, будівельні майданчики тощо або виїзду з них. Територія біля автостанції не має наскрізного проїзду, призначена для стоянки маршрутних транспортних засобів, а тому є прилеглою територією. Згідно п. 10.2. ПДР України: Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з’їжджаючи з дороги — велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає. Юрій є ще питання? У мене питання до місцевої влади одне: навіщо при виїзді з прилеглої території встановлені знаки ПДР 2.1, 7.8, це вводить в оману водіїв, чинне законодавство не вимагає встановлення дорожніх знаків пріоритету з прилеглої території і так зрозуміло, що треба всіх пропустить. Юрій, а Ви часом не з когорти таксистів, які часто “виїздять” з території автостанції і не пропускають автомобілі, що рухаються ліворуч з вулиці Богдана Хмельницького?

 2. Юрій сказав:

  Традиційно я, рухаючись по вул. Б.Хмельницького, пропускав тих, хто виїжджає з території вокзалу керуючися правилом “Поміхи справа”, особливо автобуси. Як виявляється – був неправий. Не знаю, може там хоч якусь табличку для тих, хто виїжджає, причепити. Всі інші виїзди проїжджав правильно.

 3. Юра сказав:

  Взагалі виникає багато питань по проїзду даної ділянки поблизу автостанції, наприклад деякі взагалі вважають, що виїжджаючи з вул. Шкільна на Б. Хмельницького вони першими опиняються на кругу і не надають перевагу в русі автомобілям, що їдуть зі сторони м. Києва, по типу ми вже на головній та інше. Хочу додати, що нещодавно мав розмову з адвокатом, який займається справами про адміністративні правопорушення та злочинами по напрямку ДТП, то його теж як водія та жителя міста хвилює питання проїзду “кругу”. Невдовзі він обіцяв за результатами звернень до компетентних органів та власного аналізу правових норм роз’яснити як проїхати коло дотримуючись ПДР
  https://www.facebook.com/100008145453809

  • андрій сказав:

   По Богдана хмельницкого перед кругом є дорожня розмітка,яка чітко підкреслює що авто з ліва рухається по кругу,чи для чого законотворці іі там намалювали?

 4. Дмитро сказав:

  А чому ні хто не бере до уваги постанову КМУ N860 від 15.11.2017 року. Про внесення змін до правил дорожнього руху пункту 16.12 ???

 5. Юра сказав:

  От бачте. А в дійсності все не так. Я декілька раз спостерігав за рухом на цій ділянці. Більшість водіїв з вул. Шкільна надають перевагу в русі при виїзді на коло автомобілям, що рухаються праворуч по вул. Б. Хмельницького. А ті одиниці, що виїжджають на коло, не пропускаючи автомобілі зі сторони Києва, учасниками руху розцінюються як злісні порушники ПДР.

 6. Моісей сказав:

  Хто може надати свої варіанти проїзду даного перехрестя із круговим рухом та зазначити пункти ПДР, які підтверджують правильність проїзду, буде приємно почитати… Чекаю варіантів від експертів Дмитра, Андрія та особливо від знавця граматики та ПДР Юрія!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *